Besplatni loto sistemi!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Besplatni loto sistemi!


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Puni sistemi ili skraćeni sistemi?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
dincila




Broj postova : 2
Join date : 22.08.2012

Puni sistemi ili skraćeni sistemi? Empty
PostajNaslov: Otrkirio sam kako zaraditi na talijanskom lotu. Ljudi ovo stvarno radi. Sva pojašnjenja i upute na e-mail adresi mamamiasiki@gmail.com.   Puni sistemi ili skraćeni sistemi? Icon_minitimesri 22 kol 2012, 15:27

dincila je napisao/la:
todor je napisao/la:
Najbolje je igrati skraćene sisteme sa puno brojeva, garancijom koja garantije minimum 5 pogodaka, sa dobrim filterom i igrati maximum 100 kombinacija. Wink
[Vrh] Go down
dincila




Broj postova : 2
Join date : 22.08.2012

Puni sistemi ili skraćeni sistemi? Empty
PostajNaslov: imam dobar sistem za talijanski lotto win for life 10/20. Narudžbe na e-mail mamamiasiki@gmail.com. Javite se i dobit će te sva potrebita pojašnjenja.   Puni sistemi ili skraćeni sistemi? Icon_minitimesri 22 kol 2012, 15:23

todor je napisao/la:
Najbolje je igrati skraćene sisteme sa puno brojeva, garancijom koja garantije minimum 5 pogodaka, sa dobrim filterom i igrati maximum 100 kombinacija. Wink
[Vrh] Go down
todor




Broj postova : 1
Join date : 07.05.2011

Puni sistemi ili skraćeni sistemi? Empty
PostajNaslov: re:   Puni sistemi ili skraćeni sistemi? Icon_minitimesub 07 svi 2011, 13:45

Najbolje je igrati skraćene sisteme sa puno brojeva, garancijom koja garantije minimum 5 pogodaka, sa dobrim filterom i igrati maximum 100 kombinacija. Wink
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 116
Join date : 06.02.2011

Puni sistemi ili skraćeni sistemi? Empty
PostajNaslov: Puni sistemi ili skraćeni sistemi?   Puni sistemi ili skraćeni sistemi? Icon_minitimepon 07 vel 2011, 01:09

Ne znam koliko ste razmišljali o ovome?!
Po vašem mišljenju, dali je bolje da igramo pune sisteme, ili da igramo skraćene sisteme sa možda nekim uvjetima?
Koja je razlika? Puni sistemi sa 100% garantiraju koliko brojeva pogodimo toliko i imamo dobitak! Prednosti su te da ako se slučajno pogode svi brojevi onda je JACK POT siguran. Mana punih sistema je CIJENA!

Skraćeni sistemi (sa uvjetom ili bez) omogućavaju da se sa relativno malo uloženog novca odigra više brojeva u sistemu, ali isto tako nude niže nagrade. Naravno, nije isključeno da se pogodi i glavna nagrada ali je postotak vrlo mali.

Najveći prijatelji skraćenih sistema (i punih dakako) su FIKSNI BROJEVI. Rizik je veći jer imamo brojeve koji se nalaze u svakoj kombinaciji i ako ne budu izvučeni sistem ima vrlo male izglede za dobitak. Pozitivna strana je ta što se drastično smanjuje cijena sistema. U slučaju pogođenih fiksnih brojeva, glavni zgoditak postaje vrlo realna opcija!

Ja sam zagovaratelj fiksnih brojeva (2 ili 3 u sistemu) jer oni nose uštedu, povećavaju mogućnost glavne nagrade ako su pogođeni i sve postaje dosta realnije tj. glavna nagrada više nije basnoslovnih 1:15.380.937 za 7/39 loto ili 1:8.145.060 za 6/45 loto.

Eto, toliko od mene. Molim i za vaša mišljenja, a slobodno i navedite i neke vaše strategije i prijedloge!

Pozdrav!

by dEba
[Vrh] Go down
https://loto.forumcroatian.com
Sponsored content





Puni sistemi ili skraćeni sistemi? Empty
PostajNaslov: Re: Puni sistemi ili skraćeni sistemi?   Puni sistemi ili skraćeni sistemi? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Puni sistemi ili skraćeni sistemi?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Besplatni loto sistemi! :: SLOBODNE TEME-
Forum(o)Bir: